888poker
New poker experience at 888poker

Join now to get $88 FREE (no deposit needed)

Join now

NM 2012, Main Event dag 1a + 1b

  • Tor OlsenTor Olsen
NM 2012, Main Event dag 1a + 1b 0001

Main Event under Norgesmesterskapet i poker har satt ny deltager rekord i følge www.Donkr.com. Den nye rekorden lyder foreløpig på 971 da det enda ikke kommet et endelig antall med deltagere.

Live Stream fra Norgesmesterskapet 2012

Hver spiller starter med 30 000 i chips, hos www.donkr.com kan du gjennom hele Norgesmesterskapet se Live Stream. Ved TV- bordet vil flere av Norges beste og mest profilerte spillere sitte under hele Main Event.

Ved dag 1b spiller blant andre Mira Craig, Petter Northug Jr, Team PokerStars proffen Johnny Lodden og Ladies Event vinneren Ida Landsverk.

Chip count fra dag 1a

Rangering Navn Chips Bord Sete
1Martin Sanden233000108
2Inge Dahl Forsmo20290074
3stian underhaug192200211
4Leif-Martin Hulthin191800262
5Jørn Bye181200245
6vegard nygaard173500132
7Marius Stenfelt171600107
8Vegard Olavsrud16710097
9Jørn Uno Mikkelsen162700121
10Pål Skønberg Løvik15880036
11Henrik Kristiansen152800281
12Fredrik Sørensen146900243
13Erik Opsahl14240087
14Stian Frost Skjellum140900175
15ALF KLINGE138400144
16Milaim Tafaj136500147
17JOACHIM LIFF135000158
18tore matre134500125
19Rune Drange13290067
20Knut Olav Alexander Johannessen132800117
21Mehusen Sindre12840022
22Christoffer Nilsen12360024
23Trond Eivind Vik122000222
24Lars Nygaard122000273
25Øystein Sannes121000236
26Havard Svensvoll121000153
27Andreas Hagen120700228
28Børge Dypvik118800237
29Ove Jakobsen115000101
30Tor Helge Midtrød114400114
31Lars Erik Austli112600246
32stein doesen112100118
33Gunnar Blindheim112000267
34Håvard Buhaug111300142
35Stig R Larsen11100064
36Jonas Gjelstad109600258
37Roar Aspås10900032
38Frode Karlsen10860017
39Jonathan Spaeren107000253
40Odd-Erlend Jensen104700221
41Georg Beiske10290033
42Jesper Nørgaard99500287
43Alexander Faye-Schjøll97700256
44Svein Olav Eidsæter96300215
45Glenn Gabrielsen9600063
46morten bremseth94700241
47Bastian Landehagen93300181
48Hans Marius Stokkenes9320046
49Kristoffer Uggerud93000252
50Steinar Jacobsen9190086
51gunnar espelid91700138
52Quan Van Nguyen9160035
53Erik Rydalnd91000122
54Harald Floberghagen89900185
55Rein Isane89900186
56Roger Johannessen8930043
57Vegar Røysum8830057
58Per Christian Idsøe8830092
59Rainer Isaksen8740062
60Raymond Jeansson87400226
61jan rognstad larsen8600054
62Espen Myrmo8570095
63Øystein Malum85400146
64Lars Juliussen85300113
65Terje Markhus83200161
66Kim Yyolf Lilleby Bjørnsgård83200187
67Anders Arntzen8210038
68Odd Arild Fintland80700145
69kaare holm7990041
70Jacob Sørensen79600171
71Ole Morten Nordlokken7900023
72Jarle Pedersen78700272
73Jon Arne Grønstad7780085
74Eirik Johansen77600233
75Kim Haugerød Endsjø7720061
76Eivind Iversen76600143
77Espen Ringstad7620053
78Jan Arild Karlsen7610072
79Mads Åmot74500214
80Kenneth Heggestad7290031
81Tom haga7150071
82Lars Andre Eidissen71300136
83Bjørnar Mundal70100176
84Magnus Lund70000212
85ismail haddouche68900277
86Simen Hagen6800096
87Wiggo Riis6630081
88Even Finstad Evensen65200166
89Kristoffer Isdahl64700242
90age hamrum64600271
91Per Arne Dahl63400274
92Martin Iversen62100154
93Atle Tellevik62100178
94espen jensen6140021
95Christian Banken60600247
96Trond Skuggedal59900275
97Andreas Berge59700288
98Eirik Østensjø Tjelle58600173
99Bjørnar Løvlie58200156
100Anders Ringstad Mora5780075
101Bo Tommy Birkelund57600106
102Orjan Antonsen5760058
103Tor Arne Fossum5720011
104Michel Sterk5690088
105Morten Hermo56900151
106Vegard Søhoel5660083
107Gjermund Bakken5620098
108Alexander Dybdahi56200283
109Geir Strøm54800248
110Atle Agledal53500165
111May Britt Nilsen53500231
112Ole Kristian Kirkevoll53500286
113Alexander Simonsen52200225
114Andreas Barstad51900112
115espen eriksen51900268
116Sondre Ellingvåg51600111
117Jan Kjetil Brekne50700141
118Rune Akslen50200167
119Mats Kristoffersen49300232
120Andreas Lund49200238
121Kenneth Omlie48500257
122Roger Søberg Archtander48400116
123Vegar Brustuen48300172
124trond werner olsen4830094
125Lars Nilsen4800051
126Jan Erik Sørensen48000213
127Hans Kolbjørnsen4660042
128Yngve Steen45400115
129silje nilsen45400254
130Erik Bjørdal4530028
131Johnny Håvik45000127
132Stig Thomassen44900276
133Tor Inge Sandnes4440068
134Anders Berntsen44000155
135jonas wagman4390078
136Per Egil Edvardsen4330048
137Kurt- Bjørnhaug42800164
138dagny obrestad4130084
139Rune Larsen40800162
140Orvar Kilvær4010025
141Lars Dalsegg39300235
142len atle langvik3910091
143Marius Mattson38900227
144Ingar Hansen38800251
145Morten Hanssen3810055
146Jørn Esben Günther3780012
147Håvard Gundersen37100182
148Helene Skjønhaug35700261
149Thor Hansen33600218
150Johnny Johansen32900135
151Daniel Brodshaug3290066
152Jo Fredrik Korneliussen3270034
153Eivind Vold3160093
154Stig Andre Grønås31500224
155Lasse Aastad Kjøs30600184
156Kristen Høyforslett30600128
157Svein Arild Naas Olsen30300152
158Martin Hanitz3000076
159Maren Kallhovd29900278
160Tom Tidemansen2940018
161Geir Hanssen28800133
162Afrim Brahimi28700183
163Bjørnar Moksnes2810077
164Judith Jørgensen2810056
165Samir Al-Ezzawi2680073
166geir gjerstad26100124
167Ketil Inge Hovdal25700168
168Rune Dalen2570015
169Rune støylen2530065
170Nicholas Syvertsen25300263
171Håkon Havskjold25100131
172Felix Vincent Stephensen24900105
173Rune Hallingstad24000123
174Espen Hope2320027
175Hans-Einar- Reinsberg22800174
176Erik Martinsen22600285
177Simen Sævre21800282
178Daniel Andersen21700234
179Tina Dahlstrøm21600134
180stian leinaas2140044
181Geir Thomas Johansen21300163
182Kjetil Sortedal2120013
183Kristian Isaksen20800216
184Anders Gangnes2010047
185Glenn Heggelund20000264
186Gjermund Harkjær18900126
187Stein Harbosen17900157
188Thomas Fostervold17500148
189Espen Kristofferstuen1750014
190Kai Are Aarflot16600188
191Emil Lysø1660052
192Severin Hovde16500102
193Lars Håkon langseth16100255
194Pojan Salim14900223
195Bård Stranden13700177
196Jim Are Hansen1270026
197Leif Arne Hetland11900137
198Christian Skjønstad10800104
199Frode Frøyna1070082
200Kristian Fredriksen6200284

Kilde: www.Donkr.com

More Stories

Relaterte spillere

Hva synes du?