WSOP 2018

Bwin Battle of the Forums 2011

Bwin Battle of the Forums 2011

Last ned Bwin Poker og test ut dine ferdigheter ved Battle of the Forums kampanjen!

Battle of the Forums kampanjen er tilbake I 2011 og vi vil at våre spillere skal kjempe og ta del i en stor kampanje som har en premiepott på $40 000.

Er du klar til å bli på lag til Battle of the Forums? PokerNews vet at du er det, og vi vil at våre spillere skal bevise at de kan og spiller best poker på nettet.

I 2010 utgaven av Battle of the Forums, ble de to beste plassene kapret av PokerNews teams. Det var PokerNews Bulgaria som vant første premien på $21 000, mens PokerNews Lithuania fikk andre plassen og $13 000.

Vi vil se at nok et lag fra PokerNews vinner tittelen igjen, så bli med PokerNews Norge og bevise hvem som er best

Hvordan fungerer Battle of the Forums
The Battle of the Forums finner sted fra 27. november hos Bwin Poker og vil ha en premiepott på hele $40 000.

Alle spillere trenger å logge seg på pokerklienten til Bwin, velg ”Scheduled tournaments” og se etter ”Battle of the Forums” listen. Spillere trenger å registrere seg ved bruk av laget sitt eksklusive passord.
For å kunne spille i Battle of the Forums (BoTF) må spillere spille i en $5+0,50 kvalifiseringsturnering, som krever minimum 10 spillere. Kvalifiserte spillere blir utbetalt penger etter Bwin sin utbetalingsstruktur, men det er BoTF finalebillettene som spillere må vinne her!
Passord: g1XhH8sl

For hver 10-99 spillere som deltar i disse turneringene, vil topp 5 vinne billetter til BoTF finalen og dermed danne et lag. Hvis en kvalifiseringsturnering har mer enn 100 deltagere, da vil topp 10 vinne en billett til finalen, hvor 1-5 plass danner et lag og 6-10 plass danner et annet lag.

Hver spiller på lagene blir belønnet med en freeroll billett til BoTF finalen, som vil inneholder fem turneringer. Disse finner sted 4. desember og hver spiller vil motta poeng etter resultat. Poengene vil bli talt opp etter at turneringene er ferdige (alle turneringene spilles samtidig) og det laget med flest poeng vinner BoTF!
Turneringene vil bli åpnet 12 timer før start og du kan nedenfor se hvor mye ditt lag kan vinne!

Battle of the Planets utbetalingsstruktur

PlasseringPremie
1$15 000
2$8 000
3$6 000
4$4 000
5$2 300
6$2 300
7$520
8$520
9$520
10$280
11$280
12$280

Hvis du vil ta del i Battle of the Fourms, sørg da for at du tar del i kvalifiseringen og representerer PokerNews som en del av det beste pokerlaget i verden!

Har du enda ikke en Bwin konto og vil ta del i Battle of the Forums? Registrer en Bwin Poker konto gjennom PokerNews Norge og motta en innskuddsbonus på 100 % opp til $500 på ditt første innskudd !

Hva synes du?

More Stories

Other Stories